Pradžia

Žirgo poreikiai

Bendravimas su žirgu

Žirgo lavinimas, jojimas

Amunicija

Apie mus

Parduotuvėlė

Forumas

Naujienos ir svarbūs dalykai

Naujas straipsnis

Jei nusprendėte įsigyti „tik lengvam pasijodinėjimui“ tetinkamą žirgą arba išgelbėti užskurdintą, nujotą, sutraumuotą žirgelį, ši atmintinė padės jums susiplanuoti būtiniausius veiksmus ir išlaidas.

devetas_izanga_462Tokie žirgai paprastai turi dviejų rūšių problemas - matomas ir nematomas. Apie matomas nekalbėsime, jas ir taip žinote, nes būtent dėl jų žirgas ir pateko į kategoriją „pigiai ir skubiai - tik į geras rankas". Bet tai tik viena medalio pusė. Labai tikėtinos ir įvairios lėtinės ligos, kurių išorinė apžiūra gali ir neparodyti. Dalį jų įmanoma išgydyti, dalies ne - tik pristabdyti progresavimą arba nuslopinti simptomus. Realią žirgo būklę ir sudaro šių problemų (matomų ir nematomų) visuma. 

Taigi, čia ir pabandysime aptarti dažniausius „siurprizus", kurių gali sulaukti nieko nenutuokiantis pirkėjas. Patarsime, kaip suktis iš bėdos ir kiek tai kainuos. Deja, posakį „žinojimas - auksas" šiuo atveju teks keisti posakiu „žinojimas - bankrotas". Labai tikėtina, kad jūsų lauks ilga draugystė su veterinarijos gydytoju ir išlaidos, gerokai pranoksiančios žirgo pirkimo kainą.

Visas straipsnis čia.


_